Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 6. 2010

Masáž bylinnými razítky

Bylinné razítko je váček naplněný domácími bylinami ( levandule, měsíček, tymián, mateřídouška, květ bezu, lipový květ atd.) . Zahřátý nad párou vydává jednak libou vůni, (aromaterapie) a dále teplem (zahřátý olej) a tlakem působí k  maximálnímu uvolnění těla i duše. Masáž horkým razítkem je obzvlášť příjemná při ztuhlých a namožených svalech, artritidě nebo stavech celkového vyčerpání.

Bylinková masáž vychází z tisícileté tradice ajurvédského učení a starobylých receptur. Po uvolňujícím hnětení pokožky a svalů dochází k samotné masáži. Bylinná razítka se namáčí do teplého oleje a přikládá je tam, kde cítíte  bolest a napětí. Teplota oleje je  jen taková aby byla příjemná.

Teplé a voňavé váčky  tak prohřívají vnitřní orgány a uvolňují tzv. meridiánové dráhy kterými v těle proudí energie . Máte-li na těle nějaké ztuhlé místo, bylinné razítko přesně mířeným teplem ztuhlé místo odblokuje a uvolní se i namožené svaly.

Při masáži z organismu odchází uvolněné toxiny, takže je to taková malá detoxikační kúra. Určitě vyzkoušejte pokud máte problémy s:

  • Ztuhlými svaly
  • Bolestmi hlavy
  • stavy úzkosti
  • pocitem vyčerpání
  • stresem

Hodina  strávená příjemnou masáží bylinnými razítky , příjemná relaxační hudba,vůně bylinek  a teplý olej, vás zbaví stresu, únavy  a přinese úlevu od bolesti.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

masáž super

(Janina, 26. 5. 2011 8:28)

Nic lepšího není